Зошит смерті з правилами російською мовою формату А5, 48 аркушів на пружині, листки в лінію.
Death Note - це оригінальна записна книжка Кіри(українською мовою), хоча деякі сторінки заповнені жертвами для вас ще є багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Бічна спіраль |
| Формат | A5 |
| Мова видання | Українська |
| Вид товару | Блокнот |
| Тайтл | Зошит смерті |
| Характеристики обкладинки | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 210 см |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 48 |
| Лініювання | Лінія |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 148 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴




