Брелок Неймовірна пригода ДжоДжо - JoJo's Bizarre Adventure 36
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-1560
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Неймовірна пригода ДжоДжо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | JoJo's Bizarre Adventure 36 |
| Тайтл | Неймовірні пригоди ДжоДжо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



