Брелок Хонкай Стар Рейл - Honkai Star Rail 39
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-1899
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Хонкай Стар Рейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Honkai Star Rail 39 |
| Тайтл | Хонкай Стар Рейл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



