Яскравий шкільний щоденник з аніме принтом Обіцяний Неверленд - Yakusoku no Neverland 01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палітурки | 148 |
| Довжина | 148 см |
| Макет | Yakusoku no Neverland 01 |
| Матеріал обкладинки | 10 |
| Щільність аркушів | 25 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 60 г/м2 |
| Поверхня | Картон |
| Тайтл | Обіцяний Неверленд |
| Тип поліграфічного паперу | Скоба |
| Товщина | 10 мм |
| Формат | Крейдований |
| Колір | А5 |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



