Яскравий шкільний щоденник з аніме принтом Забави богів - Kamigami no Asobi 01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Щільність аркушів | 25 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 60 г/м2 |
| Розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палітурки | 148 |
| Довжина | 148 см |
| Макет | Kamigami no Asobi 01 |
| Матеріал обкладинки | 10 |
| Поверхня | Картон |
| Тайтл | Забави богів |
| Тип поліграфічного паперу | Скоба |
| Формат | Крейдований |
| Колір | А5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



