Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Історії монстрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 65 см |
| Макет | Bakemonogatari 01 |
| Матеріал | Пластик |
| Тайтл | Історії монстрів |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



