Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Доля Доповнення - Останній виклик на біс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Fate Extra Last Encore 01 |
| Тайтл | Доля Додаток - Останній виклик на біс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



