Брелок Багатий детектив. Баланс: Необмежений - Fugou Keiji. Balance Unlimited 06
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: AT-761
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Багатий детектив. Баланс: Необмежений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Fugou Keiji. Balance Unlimited 06 |
| Тайтл | Багатий детектив. Баланс: Необмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



