Яскравий шкільний щоденник з аніме принтом Мемуари Ванітаса - Vanitas no Carte 01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Скоба |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 130 г/м2 |
| Тип | Щоденник |
| Тип поліграфічного паперу | Крейдований |
| Формат | A5 |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 210 см |
| Макет | Vanitas no Carte 01 |
| Тайтл | Мемуари Ванитаса |
| Ширина | 148 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



