Брелок Незнайомець з узбережжя - Umibe no etranger 01
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-1478
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Незнайомець з узбережжя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Umibe no etranger 01 |
| Тайтл | Незнайомець на березі моря |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



