Брелок Великий із бродячих псів - Bungou Stray Dogs 76
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-1571
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Великий із бродячих псів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Bungou Stray Dogs 76 |
| Тайтл | Великий із бродячих псів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



