Яскравий шкільний щоденник з принтом к-поп гурту ITZY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип поліграфічного паперу | Крейдований |
| Формат | A5 |
| Характеристики обкладинки | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палітурки | Скоба |
| Довжина | 210 см |
| Макет | ITZY 04 Chaeryeong |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 130 г/м2 |
| Тайтл | ITZY |
| Тип | Щоденник |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 148 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



