Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме 19 днів - Одного разу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | 19 Days - One Day 04 |
| Тайтл | 19 днів - Одного разу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



