Брелок Реінкарнація безробітного - Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu 14
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-2040
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Реінкарнація безробітного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu 14 |
| Тайтл | Реінкарнація безробітного |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



