Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з персонажами аніме Ґачіакута
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | Gachiakuta 01 Zanka Nijiku |
| Персонаж | Дзанка Нідзик |
| Тайтл | Гачіакута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



