Акриловий брелок для ключів, сумок та рюкзаків з учасниками групи БТС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макет | BTS 165 Jin |
| Персонаж | Джин |
| Тайтл | БТС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



